Hakkımızda

Kuruluş tarihi 2007 yılına kadar uzanan şirketimiz, nitelikli üretim ve satış faaliyetleri ile sektöre adım atmıştır. Sektörde uzun yıllar yer alarak tecrübe kazanmış olan şirketimiz üretim ve satış faliyetlerine yükselen bir ivme ile devam etmektedir. Çevrimdışı ve çevrimiçi online satış kanallarımızla hem perakende hem de toptan satış yöntemlerimiz sayesinde müşterilerimizle sürekli etkileşim halinde olup ihtiyaçlarını anlıyor ve gideriyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda üretici ve satıcı olarak yer aldığımız hazır giyim sektöründeki görünen yüzümüz KRAL MODA ile, 2007 yılından bu yana yenilikçi tavrımız ve ürün kalitemiz ile tesettür giyim sektöründe hızla büyüyoruz.

Geleneksel ile moderni buluşturduğumuz çizgimizde tesettürlü kadınlara; özgün, rahat, her gün kullanabilecekleri ve konforlu giyim imkânı sağlayan modeller üretiyoruz. Ürünlerimizi, bayanların yaşlarına ve sosyal hayatlarına uygun olarak tasarlıyoruz. Kumaş ve aksesuar tercihlerimizdeki çıkış noktamızı da yine bayanlar oluşturuyor. KRAL MODA olarak sezon trendlerine özgün tasarımlarımız, ürün yelpazemizdeki çeşitliliğimiz ve kalite anlayışımız ile tesettür giyimde çok fazla tercih imkanına sahip olmayan tüm kadınlar için ideal bir tercih olmaya devam edeceğiz.

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren, yenilikçi, yaratıcı ve lider bir platform olma yolunda hızla ilerliyoruz. Giyime sadece şıklık değil, değer de katan modanın mimarı KRAL MODA, sektöre dinamik, enerjik ve modern bir bakış açısı kazandırıyor.

Bize her an, her yerden ulaşın diye mağazalarımızın sınırlarını aşıp 2012 yılında e-ticaret yolculuğumuzu başlattık. Ürün çeşitliliğimiz ve kalitemiz ile her gün yanınızdayız.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğimizi ve verimliliğimizi arttırarak Türkiye’de ve dünyada trend belirleyici bir marka olmak .

Vizyonumuz

Genç, tesettürlü bayanların yaşlarına ve sosyal hayatlarına uyum sağlayacak rahat, günlük kullanıma uygun, konforlu ve kaliteli ürünler üretiyoruz. Tarzı olsun isteyen tesettürlü bayanlara hitap ediyoruz.